RU

У Мінфіні працюють над впровадженням МСФЗ

21.03.2012, 09:33
У Мінфіні працюють над впровадженням МСФЗ - Фото
0d7e3972418b8adedf9e435f10ad5d32.jpg
Між Міністерством фінансів України, центральними органами виконавчої влади та іншими установами й організаціями підписаний меморандум про співробітництво та координацію дій щодо застосування в Україні Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, мета меморандуму - забезпечення реалізації Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", яким врегульовано порядок застосування учасниками ринку міжнародних стандартів фінансової звітності.

Цим меморандумом передбачається розширити домовленості сторін попереднього меморандуму й залучити до нього нових учасників, що обумовлено необхідністю об'єднання зусиль органів влади, громадських організацій та інших зацікавлених осіб з метою забезпечення високоякісного рівня застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні.

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ; IFRS) - набір документів, що регламентують правила складання фінансової звітності, необхідної зовнішнім користувачам для прийняття ними економічних рішень відносно підприємства. МСФЗ прийняті як обов'язкові в декількох країнах Європи. У більшості країн Європи звітність відповідно до МСФЗ зобов'язані готувати компанії, чиї цінні папери звертаються на біржі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини