RU

У КПУ підрахували прибуток від вступу України в Митний союз

27.09.2012, 17:11
У КПУ підрахували прибуток від вступу України в Митний союз - Фото
Петро Симоненко
Вступ до Митного союзу принесе до державного бюджету України додаткові 9 млрд.грн. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко на зустрічі з виборцями смт Василівка Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба КПУ, Симоненко підкреслив, що сьогодні ведеться багато дискусій навколо зовнішнього вектору України. "При цьому ніхто не враховує, що вигідно Україні - Європа чи хороші відносини з Росією", - сказав він.

"Сьогодні демократична Європа їде в комуністичний Китай за кредитом, а ми продовжуємо говорити про євроінтеграцію. І це в той час, як в Європі Україну чекають як додатковий ресурс і можливість отримати дешеву робочу силу", - сказав він. При цьому політик уточнив, що КПУ не виступає проти євроінтеграції.

Лідер комуністів також додав, що Україна повинна рівноправно співпрацювати з усіма країнами, але в економічних угодах вона повинна взяти курс на те, що в першу чергу вигідно їй. Симоненко сказав, що Україні вигідно отримати додаткові 9 млрд.грн. в Митному союзі, знайти нові ринки і забезпечити свій внутрішній ринок.

Нагадаємо, 28 жовтня в Україні відбудуться чергові вибори до Верховної Ради.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини