RU

У Колесникова доповіли: проблем з контейнерами в портах не буде

29.02.2012, 16:38
У Колесникова доповіли: проблем з контейнерами в портах не буде - Фото
Фото: mintrans.gov.ua
Ситуація з оформленням контейнерів в українських портах поступово стабілізується. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Як зазначив начальник Одеського порту Юрій Васьков, тільки за минулу добу в порту було оформлено 376 контейнерів у режимі транзиту - внутрішнього й зовнішнього (раніше цей показник становив у середньому 250 контейнерів на добу). Планується, що за добу з порту вийде не менш 300-350 контейнерів.

"Із учорашнього дня ситуація з оформлення контейнерних вантажів значно покращилася: зараз по всіх напрямах контейнери оформляються без яких-небудь серйозних проблем", - зазначив Васьков.

У той же час актуальним питанням залишається необхідність вдосконалення  процедури оформлення контейнерних вантажів у портах та приведення її до міжнародних та європейських стандартів. Це, в свою чергу, дасть змогу вітчизняній портовій галузі зберегти ті, які існують, та залучити додаткові вантажопотоки, відзначають в міністерстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одеському та Іллічівському портах знову утворилися затори - на цей раз митниця не пускає транзитні контейнера.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини