У Київській області підробляли судові рішення по пенсіях

30.11.2011, 14:47
У Київській області підробляли судові рішення по пенсіях - Фото
50c5f3526da8d3e5763b496ddc0abb3e.jpg

У Білоцерківському районі виявлено 260 фактів використання підроблених судових рішень для перерахунку пенсій на загальну суму більше 1 млн.грн.

За дорученням голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка за участю ГУ МВС в Київській області та обласної прокуратури головним управлінням Пенсійного фонду України в Київській області здійснюється перевірка правомірності перерахунку та виплат пенсій пільговим категоріям громадян, зокрема, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київської ОДА, за результатами перевірки лише в Білоцерківському районі виявлено 260 фактів використання підроблених судових рішень для перерахунку пенсій на загальну суму більше 1 млн.грн.

Зокрема, встановлено, що адвокати за грошову винагороду пенсіонерам-чорнобильцям видавали фальшиві рішення суду з підробленою печаткою Білоцерківського міського районного суду. Ці рішення направлялися в Білоцерківське районне управління Пенсійного фонду для перерахунку пенсій.

"За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України (підробка документів, печаток штампів та бланків, збут або використання підроблених документів)", - сказано в повідомленні.

Робота з виявлення порушень вимог чинного пенсійного законодавства та можливих корупційних дій при нарахуванні та перерахунку пенсій триває, повідомили в Київській ОДА.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов