RU

У Києві почалася реалізація проекту "Повітряний експрес"

28.12.2011, 17:32
У Києві почалася реалізація проекту
b95f0080942b247e152defe08260ecc4.jpg
У Києві почалася реалізація національного проекту "Повітряний експрес", який передбачає будівництво швидкісного залізничного сполучення між ст. "Київ-Пасажирський" і міжнародним аеропортом "Бориспіль". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

"Національний проект "Повітряний експрес" врятує Київ від транспортного колапсу, адже пасажиропотік аеропорту "Бориспіль" сьогодні сягнув 30 тисяч пасажирів на добу і продовжує постійно зростати", - заявив під час церемонії відкриття будівництва проекту глава Держагентства Владислав Каськів.

Під час переговорів у Києві 26-28 грудня між Держінвестпроектом та представниками генерального підрядника будівництва, корпорації China National Machinery Industry Complete Engineering Corporation, сторонами узгоджено головні умови контракту та шляхи його реалізації. Технічний контракт включає ряд головних інженерно-будівельних об'єктів проекту, зокрема, будівництво близько 5 км залізничної колії, авіаційно-залізничного комплексу на станції Київ-Пасажирський, естакади, залізничного шляхопроводу і обслуговуючої трансформаторної підстанції.

Як повідомлялося раніше, кредитну угоду на фінансування реалізації проекту "Повітряний експрес" між Експортно-імпортним банком Китаю та Держінвестпроектом було підписано 20 червня 2011 року в рамках візиту голови КНР Ху Цзіньтао в Україну. Угода передбачає надання коштів у розмірі до $372 млн., проте очікується, що техніко-інженерні рішення, зокрема, зменшення довжини перону і перенесення точки примикання, дозволять зменшити заплановану суму на 10% і збільшити рентабельність проекту. Будівництво розраховане на строк до двох років. Загалом на розвиток інфраструктури Київської області планується залучити $2 млрд. протягом 2012 року.

Національний проект "Повітряний експрес" передбачає створення швидкісних пасажирських перевезень між ст. "Київ-Пасажирський" і міжнародним аеропортом "Бориспіль" і розвиток інфраструктури аеропорту. Проектом також заплановано суттєве оновлення рухомого складу і розвиток інших інфраструктурних об'єктів Київської області, зокрема, спорудження Малої кільцевої дороги.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини