RU

У єгипетських мандаринах виявлено небезпечну комаху

03.04.2012, 10:55
У єгипетських мандаринах виявлено небезпечну комаху - Фото
korrespondent.net#
Державні інспектори з карантину рослин в Одеській області виявили небезпечного шкідника в партії мандарин - середземноморську плодову муху.

Як повідомляють Agronews, заражений вантаж надійшов з Єгипту. Загальна вага продукції склала 16,8 тонн.

Повідомляється, що зараз прийнято всі необхідні фітосанітарні заходи - вантаж затриманий і знешкоджений. Фахівцями складено нотіфікаціонне повідомлення.

Всього протягом минулого року в Україну імпортовано 300 тисяч тонн плодів цитрусових. Єгипет є одним з основних постачальників фруктів.

Плодова муха віднесена до групи небезпечних і шкідливих комах практично у всіх країнах, де вирощуються рослини, які вона може пошкодити. Зокрема, в зону ризику потрапляють цитрусові, інжир, гранат, банан, абрикос, яблуні, сливи, томати, баклажани, тобто ті продукти, які популярні серед українців.

Враховуючи, що обсяги імпортованих плодів з кожним роком збільшуються, фітосанітарна служба посилює контроль за свіжими плодами. Так, в минулому році з метою виявлення плодової мухи в Україні було використано більше 2000 феромонних пасток. Фахівці обстежили, в першу чергу, території первинних пунктів ввезення імпортних плодів - плодоовочеві склади, приватні та промислові фруктові сади. Найбільше пасток було виставлено в Одеській, Миколаївській та Запорізькій областях.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини