RU

У Донецьку під Пенсійним фондом мітингують чорнобильці

21.11.2011, 14:55
У Донецьку під Пенсійним фондом мітингують чорнобильці - Фото
7db7f928e9d153403cf2a33636ac75cf.jpg
Мітинг інвалідів-чорнобильців, в якому беруть участь близько 500 осіб, проходить у понеділок біля будівлі обласного управління Пенсійного фонду Донецької області.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в даний момент перед присутніми виступає народний депутат Олег Ляшко. Встановлено також намет, в якому роздають агітаційні матеріали від Ляшка, встановлено прапори "Радикальної партії Олега Ляшка".

За даними одного з активістів громадської організації "Чорнобиль-Єдність" Володимира Сумарокова, на сьогоднішній день голодують понад 40 осіб.

"До вечора буде більш точно відомо, бо хтось вже відмовився від голодування, а хтось тільки приступає", - сказав він.

За даними Сумарокова, двох голодуючих у понеділок забрала швидка допомога з високим тиском і фізичним виснаженням.

Ще двоє чорнобильців відмовилися від госпіталізації.

Нагадаємо, чорнобильці домагаються виплати в повному обсязі пенсій за судовими рішеннями.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що уряд України розглядає можливість збільшення пенсії ліквідаторам Чорнобильської аварії - інвалідам I групи до 4 тис.грн. з 2012 року. "Рішення повинно бути справедливим, і ми таке рішення знайдемо, піднімемо пенсію чорнобильцям-ліквідаторам - інвалідам I-III груп, потім підемо далі... чорнобильцям-ліківідаторам - інвалідам I групи - приблизно 4 тис.грн., іншим групам - 3 тис. грн . в наступному році ", - сказав він 18 листопада під час відвідування Київського центру радіаційного захисту від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Азаров наголосив, що для уряду всі "чорнобильці" рівні, і буде несправедливо, якщо деякі з них за рішенням судів будуть отримувати пенсію від 8 до 30 тис.грн., а інші - на рівні 2 тис.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини