RU

У Британії розслідують угоду із закупівлі Україною бурової, - ТВі

14.02.2012, 14:52
У Британії розслідують угоду із закупівлі Україною бурової, - ТВі - Фото
Фото: ЕРА
Прокуратура Великобританії почала розслідування угоди, в ході якої британська офшорна компанія продала українському Чорноморнафтогазу бурову вишку, повідомляє Корреспондент.biz з посиланням на телеканал ТВі.

Як повідомляється, телеканалу стало відомо, що британські правоохоронці вирішили з'ясувати, хто ховається за компанією, заснованою офшорними фірмами на чолі з "підставними особами - латишами Станом Горіним та Еріком Ванагельсом".

У повідомленні стверджується, що саме Highway Investment Processing в минулому році продала Чорноморнафтогазу бурову вишку за $400 млн., у той час як її ринкова вартість становить близько $250 млн.

Журналісти нагадують, що матеріали про це першим опублікувало видання Дзеркало тижня.Україна.

"Зараз британські правоохоронці вирішили зупинити процес ліквідації фірми, яка вирішила непомітно зникнути після викривальних матеріалів українських журналістів", - йдеться в повідомленні телеканалу.

Нагадаємо, що в програмі Знак оклику на каналі ТВі було продемонстровано виписку з реєстру всіх компаній, зареєстрованих на Британських островах. Там, зокрема, зазначено, що процес ліквідації підприємства Highway Investment Processing "тимчасово призупинений у зв'язку з отриманням реєстром заперечення проти ліквідації".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини