RU

У Азарова визначилися з грошима для "Електронної митниці"

28.08.2012, 14:25
У Азарова визначилися з грошима для
28b96434561d57dd269dafeca647a46b.jpg
Кабінет міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення багатофункціональної комплексної системи "Електронна митниця". Відповідну постанову №776 прийнято на засіданні уряду 22 серпня 2012 року.

Як повідомляє прес-служба уряду, проект цього документа розроблений Державною митною службою України на виконання вимог статті 20 Бюджетного кодексу України та відповідно до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік".

Метою постанови є забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів, що виділяються на створення багатофункціональної комплексної системи "Електронна митниця".

В уряді зазначають, що прийняття постанови сприятиме зміцненню митної безпеки України, подальшому розвитку та адаптації інформаційних систем Держмитслужби України до стандартів Європейського союзу, створенню умов для прискорення процедур митного контролю та митного оформлення, поліпшення рівня послуг, що надаються державою в митній сфері, обмеження можливості здійснення протиправних та корупційних дій.

Нагадаємо, в змінах до держбюджету-2012 на створення "Електронної митниці" передбачено 100 млн.грн.

Докладніше про електронні технології боротьби з корупцією на митниці тут>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини