RU

У Азарова визначилися з дотаціями за утримання ВРХ

24.04.2012, 12:05
У Азарова визначилися з дотаціями за утримання ВРХ - Фото
4d9a402e48b793ee5ff0d19277dd87a1.jpg
Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів 23 квітня, внісши зміни до Порядку нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо й м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.

Як повідомляє прес-служба уряду, за наполяганням прем'єр-міністра розроблений механізм дотації "безпосередньо в руки селянину". Згідно з рішенням уряду, виплата спеціальної бюджетної дотації здійснюється фізичним особам за утримання ними молодняку ​​великої рогатої худоби, який народився в господарствах населення, і за збереження його до певного віку від дати подання відповідних документів.

Спеціальна бюджетна дотація виплачується за зміст молодняку ​​ВРХ, який на момент подання фізичними особами відповідних документів в перший раз досяг певного віку, в розмірі: за молодняк ВРХ у віці від 3 до 5 місяців - 250 грн. за голову; за молодняк ВРХ у віці від 6 до 8 місяців - 500 грн. за голову; за молодняк ВРХ у віці від 9 до 11 місяців (включно) - 750 грн. за голову.

Під час засідання також було прийнято рішення максимально спростити кількість необхідних документів. Так, для отримання дотації за молодняк ВРХ селяни повинні подати в сільські, селищні чи районні ради лише копії паспорта фізичної особи, ідентифікаційного номера, паспорта ВРХ і номер рахунку в банку. При цьому було зазначено, що для перерахування коштів можна скористатися тим рахунком, який селяни вже відкривали для отримання відшкодування понесених витрат за вагу набутої худоби.

Перерахування коштів Держказначейство буде здійснювати безпосередньо на вказаний селянином банківський рахунок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини