RU

У Азарова найняли лобістів з США для переговорів з МВФ, - ЗМІ

14.03.2012, 12:24
У Азарова найняли лобістів з США для переговорів з МВФ, - ЗМІ - Фото
ebbe64101abdab3e97b6c0a56eac211f.jpg
Уряд України звернувся до американської лобістської та консалтингової компанії APCO, щоб отримати черговий транш від Міжнародного валютного фонду. Відповідний лист за підписом програмного менеджера цієї аналітичної установи у Вашингтоні Брента Крейна є в розпорядженні Української правди.

Листи адресовані членам Міжнародного союзу радників (IAC) і дивізіону Глобальної політичної стратегії (GPS) при APCO, куди входять відставні чиновники і топ-менеджери з різних країн. Тема листа позначена як "терміновий запит від уряду України".

"Ми отримали прохання уряду України спробувати знайти спосіб просунутися вперед у розблокуванні глухого кута, в який зайшли відносини України з МВФ про отримання наступних траншів з $15 мільярдної допомогою МВФ", - сказано в ньому.

"Ми шукаємо людей із сильними зв'язками серед відповідних посадових осіб МВФ, які могли б поцікавитися серед співробітників МВФ, чи існує можливість для творчості в цьому питанні, щоб уникнути підвищення цін на газ", - йдеться в листі.

"Ми хотіли б отримати цю інформацію й обговорити її з урядом України, і спробувати навести мости між МВФ і Україною з метою вийти з глухого кута, яким був відзначений останній рік. Якщо у вас є відповідні відносини і ви зацікавлені в допомозі, будь ласка, дайте мені знати. Джонатан Вінер в нашому офісі у Вашингтоні веде цей проект і може вам подзвонити", - просять лобісти.

Нагадаємо, Україна поки безуспішно веде переговори про відновлення співпраці з МВФ. Днями прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що доручив новому міністрові фінансів Юрію Колобову найближчим часом відправитися до Вашингтона на переговори з представниками фонду. Як відзначають експерти, уряд після проголошення президентом України нових соціальних ініціатив не зможе переконати МВФ у відновленні кредитування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини