RU

У Азарова думають поборотися за 3 млрд., програні Росії

19.09.2012, 17:00
У Азарова думають поборотися за 3 млрд., програні Росії - Фото
Валерій Хорошковський (фото - president.gov.ua)
Перший віце-прем'єр міністр України Валерій Хорошковський заявляє, що рішення Господарського суду Києва про виплату Україною 3 млрд.грн. Міністерству оборони Росії не остаточне і уряд буде працювати в цьому напрямку. Про це він сказав сьогодні журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ Хорошковський зазначив, що йому важко щось коментувати із цього питання, оскільки рішення суду він ще не бачив. На уточнююче запитання, чи є в бюджеті "зайві" гроші для таких виплат, Хорошковський сказав: "Питання не в надлишках грошах. Я вважаю, що в бюджеті в принципі немає ні копійки зайвої. Питання в законодавчому вирішенні. Але я хочу сказати, що навіть якщо таке рішення є - це рішення першої інстанції, ще ми будемо працювати в цьому напрямку ".

Нагадаємо, сьогодні Господарський суд міста Києва задовольнив позов Міністерства оборони Росії до Кабінету міністрів України та Державної казначейської службі. Суд постановив виплатити з держбюджету на користь Міноборони РФ 3 млрд. 113 млн. 53 тис. 506 грн. і 26 копійок. Також повинен бути сплачений судовий збір в сумі понад 60 тис.грн.

Міноборони РФ звернулося до Господарського суду Києва з позовом про виплату урядом України понад 3,1 млрд.грн. (405,5 мільйона доларів) у справі корпорації ЄЕСУ. Росіяни стверджують, що ця заборгованість виникла в другій половині 1990-х років, коли очолювана Юлією Тимошенко корпорація не виконала угоду про постачання продуктів виробничо-технічного призначення для потреб російського військового відомства. Уряд України, який тоді очолював Лазаренко, надав держгарантії російській стороні.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини