RU

У Азарова чекають продовження програми з МВФ

13.06.2012, 14:03
У Азарова чекають продовження програми з МВФ - Фото
10b86782aab3744ebca75fef0f25f24c.jpg
Програма співпраці України з Міжнародним валютним фондом, швидше за все, буде продовжена. Про це повідомив сьогодні на брифінгу перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський.

"Переговори ведуться ... Ми розглядаємо різні варіанти. Але, природно, та програма, яка на сьогоднішній день існує з МВФ, буде продовжена. Питання - на кредитній або безкредитній основі, але вже багато разів говорилося про те, що є кілька ключових проблем, про які МВФ нам на сьогоднішній день говорить як про необхідні для вирішення, в тому числі це питання тарифів у житлово-комунальній сфері. Моя відповідь і відповідь уряду така: ми говоримо про те, що спочатку ми відпрацюємо систему адресної допомоги, систему соціального захисту . Не може держава всю проблематику перекладати тільки на громадян, хоча, природно, ми повинні розуміти, що послуга повинна оплачуватись за визначеною вартістю", - сказав Хорошковський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Уточнюючи на прохання журналістів, чи буде програма продовжена ще на рік, Хорошковський сказав: "Швидше за все, програма буде просто продовжена".

Нагадаємо, експерти вважають, що Україні і МВФ сядуть за стіл переговорів після виборів, втім, уже в співпраці за новою програмою stand by. На думку фахівців діючу кредитну програму, швидше за все, доведеться припинити.

МВФ раніше виділив перші два транші на суму $ 3,4 млрд. за програмою stand-by. Програма на загальну суму $ 15,5 млрд. передбачала виділення Україні щокварталу ще восьми траншів, починаючи з середини березня 2011 року, у разі успішного продовження співпраці. Однак працювала в березні в Києві місія фонду не стала рекомендувати раді директорів МВФ приймати позитивне рішення про виділення чергового траншу для країни. З тих пір Україні вже більше року намагається переконати МВФ виключити питання субсидування цін на природний газ для населення до завершення газових переговорів з Росією.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини