RU

У Зеленського відреагували на відставку Смолія

02.07.2020, 09:40
У Зеленського відреагували на відставку Смолія - Фото
Фото: Офіс президента

Безумовним пріоритетом залишається забезпечення незалежності Національного банку України, на чому неодноразово наголошував президент Володимир Зеленський. Про це йдеться в повідомленні Офісу президента (ОП) в Facebook.

В ОП стверджують, що правління НБУ продовжить "діяльність на принципах незалежності та професіоналізму".

"Дискусії про діяльність Національного банку України повинні базуватися виключно на принципах професіоналізму та повинні бути позбавлені політичного забарвлення, яке може мати негативний вплив на інституційну спроможність та незалежність Національного банку України", - підкреслюють в ОП.

У президента вважають, що Нацбанк і уряд повинні продовжувати реалізацію виваженої монетарної та фіскальної політик, яка буде запорукою макроекономічної і фінансової стабільності і сприятиме економічному зростанню і відновленню банківського кредитування.

Читайте також: "Не вписався в "економіку за Зеленським". Чому йде глава НБУ Смолій і хто його замінить

  • Увечері 1 липня глава НБУ Яків Смолій написав заяву про відставку за власним бажанням. Причина - політичний тиск на Нацбанк. "Своєю відставкою я хочу застерегти від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні", - заявив Смолій.
  • Заступники Смолія заявили, що поки залишаються працювати.

Читайте також: Червона лінія, остання крапля, реальний disaster. 5 думок про відставку глави НБУ Смолія

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини