RU

У Ющенка нагадують: гральному бізнесу потрібні правила

21.09.2009, 12:09

Термін, в який Кабінет Міністрів України мав подати новий проект закону про гральний бізнес, закінчується на цьому тижні. Про це народним депутатам нагадав представник Президента України у Верховній Раді Ігор Попов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Попов вказав: "Зараз по всій Україні висить реклама про те, що гральний бізнес заборонено, і це величезне досягнення, але, на жаль, практика показує, що він перейшов в тінь, і це не влаштовує нікого - ні самих представників грального бізнесу, яким комфортно працювати не в тіні, а офіційно, і люди, яких хотіли відучити від цієї справи, продовжують ходити у ті ж самі заклади під іншими вивісками. Бюджет недоотримує доходи, і всі доходи йдуть в якомусь іншому напрямі, на який не хочеться показувати пальцем".

І.Попов нагадав, що Законом "Про заборону грального бізнесу в Україні" було передбачено, що Кабінет Міністрів протягом трьох місяців має подати у Верховну Раду проект закону щодо організації грального бізнесу у спеціальних зонах. "Тримісячний термін закінчується на цьому тижні і, хоч це не наші повноваження - нагадувати про це, але, можливо, Верховна Рада могла б активізувати це питання, тому що станом на сьогодні Кабмін на своїх засіданнях не розглядав відповідний законопроект. Але ще є час для того, щоб укластися встановлені Верховною Радою терміни і навести порядок у цій сфері", - сказав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко звернувся до Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням ініціювати заборону проведення азартних ігор через комп'ютерні салони, які "фактично стали прикриттям грального бізнесу".

Про діяльність інтерактивних клубів і майбутнє грального бізнесу читайте у матеріалі "Грали, грають і будуть грати">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини