RU

У Януковича відмовилися від закупівлі дорогого медичного обладнання

01.09.2011, 15:29
У Януковича відмовилися від закупівлі дорогого медичного обладнання - Фото
1985e0551508dfa6f1a0f925f6c7739e.jpg

У Януковича відмовилися від закупівлі дорогого медичного обладнання

Рішення про оголошення Державним управлінням справами тендера на закупівлю обладнання для нового медпункту в Адміністрації президента України скасовано. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"У той час, коли країна переживає економічні труднощі, коли багато громадян не мають можливості придбати навіть найнеобхідніші ліки, будь-які облаштування, спрямовані на поліпшення комфортних умов життя чиновників, є неприйнятними", - говориться в повідомленні прес-служби президента, текст якого наводить Інтерфакс-Україна.

Разом з тим, керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента Денис Іванеско запевнив, що ніхто з співробітників або відвідувачів адміністрації не залишиться, у разі необхідності, без якісної медичної допомоги, незважаючи на скасування тендера на закупівлю обладнання для нового медпункту.

Як повідомив Іванеско у відповідь на відповідний інформаційний запит, нині діючий медпункт в приміщенні Адміністрації президента відповідає рекомендаціям Міністерства охорони здоров'я України, однак знаходиться в непристосованих приміщеннях – колишніх робочих кабінетах.

"Медпункт обслуговує більше тисячі співробітників адміністрації, Держуправління справами, технічний персонал, а також відвідувачів. Необхідність мати медпункт на вулиці Банковій продиктована також великою кількістю протокольних заходів. Забезпечення своєчасного надання медичної допомоги – зобов'язання перед іноземними партнерами", - пояснив він.

Зі слів Іванеска, в Адміністрації президента збираються перенести медпункт з будівлі Адміністрації у внутрішній двір будівлі Державного управління справами. "Державному управлінню справами доручено відпрацювати питання необхідності закупівлі нового медичного обладнання. У разі об'єктивного обґрунтування оновлення або заміни меблів або обладнання буде оголошено новий тендер", - наголосив він.

Обґрунтовуючи необхідність медпункту на Банковій, Іванеско, зокрема, нагадав про те, що будівля Адміністрації президента – режимний об'єкт, і доступ лікарів проходить за загальними правилами, "що не сприяє оперативності надання меддопомоги".

Нинішній медпункт відкрито шість років тому, після того, як одна зі співробітниць адміністрації померла на роботі від серцевого нападу, не отримавши своєчасну медичну допомогу.

Медичні пункти є також в будівлях Кабінету міністрів, Верховної Ради. В Адміністрації президента наголошують, що це світова практика.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Адміністрації президента готується до здачі медпункт, на який тільки в серпні цього року було виділено майже 5 млн.грн.

Держзакупівлі в Україні: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини