RU

У Януковича чекають податок на нерухомість в Податковому кодексі

12.08.2010, 10:14

Президент України Віктор Янукович вважає, що в проекті Податкового кодексу має бути норма щодо податку на нерухомість. Таку позицію глави держави напередодні в розмові з журналістами озвучила перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Акімова наголосила, що на сьогодні вимагає подальшого обговорення податок на депозити, оподаткування прибутків фізичних осіб, податок на нерухомість. "Рішення по податку на нерухомість має бути прийняте раз і назавжди. Він сприймається складно, тому його ставка і інші аспекти, повинні стати предметом подальшого обговорення", - відмітила перший заступник глави Адміністрації Президента.

Крім того, за її словами, глава держави наполягає на недопущенні розширення повноважень Державної податкової адміністрації, автоматичному відшкодуванні ПДВ і відповідальності держави за його прострочення.

І.Акімова наголосила, що якщо зауваження Президента України не будуть враховані в проекті Податкового кодексу, він його не підпише.

Нагадаємо, 3 серпня почалося всенародне обговорення проекту Податкового кодексу. З 3 по 20 серпня в регіонах України відбудуться "круглі" столи по обговоренню допрацьованого проекту Податкового кодексу. Крім того, пройдуть суспільні обговорення: 6 серпня - в Харкові, 10 серпня - у Києві, 12 серпня - у Львові, 17 серпня - в Донецьку, 20 серпня - в Сімферополі. Передбачається, що за результатами вказаних заходів будуть зібрані і узагальнені пропозиції громадян до проекту Податкового кодексу.

Ірина Акімова: біографія і добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини