RU

У Януковича чекають грошей з Брунея

30.03.2011, 11:25

Україна зацікавлена в ефективній співпраці із Брунеєм в енергетичній та інвестиційній сферах. Про це сказав журналістам глава Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами Владислав Каськів.

"Щодо енергетичного партнерства - тут прихований великий потенціал, і використовуючи усі важелі, Україна може досягнути великих результатів", - наголосив В.Каськів, якого цитує прес-служба Президента України.

В.Каськів нагадав, що Бруней як країна - експортер енергоресурсів має надзвичайно великий вплив в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. "Відбувається процес принципово нового формування і концентрації можливостей геополітичного потенціалу, тому присутність тут української делегації має особливе значення. Якщо у тебе є глобальні партнери, у тебе з'являється набагато більше можливостей", - сказав В.Каськів.

Говорячи про перспективи інвестиційної співпраці із Брунеєм, він нагадав, що ця країна володіє сімнадцятим за розмірами у світі суверенним фондом з обсягом у $30 млрд.

"Це - широка можливість для інвестицій... Брунейські інвестори ведуть досить агресивну інвестиційну політику, зокрема - в Європі. Це - додаткова можливість для України", - резюмував В.Каськів.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини