RU

У Януковича і Азарова готують до осені ряд законопроектів

23.07.2010, 14:40

В Адміністрації Президента України і Кабінеті Міністрів до осені готують проекти законів про внутрішню торгівлю, про банкрутство і проект змін законодавчої бази у сфері приватизації. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, за словами І.Акімової, закони про внутрішню торгівлю і банкрутство мають стати серйозним кроком вперед у контексті дерегуляції. "Велика увага буде приділена змінам законодавчої бази у сфері приватизації. Зараз ці закони готуються у Кабміні і проходять відповідну експертизу в президентській Адміністрації", - сказала вона.

Також І.Акімова зазначила, що предметом законодавчих ініціатив стане спрощення дозвільних процедур у будівництві і проекти законів про державний земельний кадастр і про ринок земель. "Це ті плани, які нам хотілося б реалізувати, я маю на увазі, з погляду підготовки, вже у серпні, щоб у вересні вийти і продовжити ефективну роботу в парламенті", - наголосила вона.

Ірина Акімова: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини