У ТРЦ Ocean Plaza змінилися власники

16.10.2019, 14:48
У ТРЦ Ocean Plaza змінилися власники - Фото
Фото: Ocean Plaza

У вересні у компанії Інвестиційний союз Либідь, яка володіє київським ТРЦ Ocean Plaza, змінилися бенефіціари, свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб.

Так, дочка російського бізнесмена Аркадія Ротенберга Лілія, а також громадяни Швейцарії Андреа та Сюзанна Валлабх вийшли зі складу бенефіціарів. На 16 жовтня власником, як і раніше, значиться Джейпракаш Валлабх, а також додалася кіпрська Оушен Плаза Проджект.

Згідно реєсстру, Лілія Ротенберг також у вересні перестала значитися засновником ТОВ Авангард-Віларт, яка володіє 100% статутного капіталу ІС Либідь.

Проаналізувавши дані держреєстру, агентство Інтерфакс-Україна встановило непрямий зв'язок ІС Либідь із групою UFuture Василя Хмельницького.

"ІС Либідь вважається власником ТОВ Алакріті, створеної лише рік тому та зареєстрованої по вул. Лаврська, 20-а. За цією ж адресою зареєстровано ТОВ Глобал Інвест, що входить у групу UFuture, яка, в свою чергу, зареєстрована по сусідству - по вул. Лаврська, 20. Крім цього, засновник UFuture Василь Хмельницький до кінця 2018 року входив до числа бенефіціарів ТОВ Алакріті", - пише агентство.

У компанії UFuture Інтерфаксу не підтвердили й не спростували інформацію про купівлю ТРЦ Ocean Plaza Василем Хмельницьким, вказавши, що "поки не коментують цю тему".

Відмовилися прокоментувати зміну власників і в самому ТРЦ Ocean Plaza, пообіцявши надати коментарі ближче до кінця місяця.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ОлигархиРоттердам+: формула любви за 39 млрд грн. История от НАБУ, как спасали империю Ахметова