RU

У США зареєстрували новий законопроект із санкціями проти Північного потоку-2

05.06.2020, 12:12
У США зареєстрували новий законопроект із санкціями проти Північного потоку-2 - Фото
Північний потік-2 (фото - прес-служба Газпрому)

У Сенаті США 4 червня зареєстрували новий законопроект про розширення санкцій проти російського газопроводу Північний потік-2.

Документ поданий від імені сенаторів демократів і республіканців: Теда Круза, Джина Шагіна, Джона Баррассо, за підтримки Тома Коттона і Рона Джонсона.

Законопроект є доповненням до раніше прийнятих санкцій, що містяться в оборонному бюджеті США на 2020 рік.

Як зазначає прес-служба Нафтогазу, компанія надала представникам конгресу "і ключовим особам в адміністрації президента Трампа" важливу інформацію про можливості Росії із завершення Північного потоку-2, зокрема щодо російських суден-трубоукладачів "Академік Черський" та "Фортуна".

В "Нафтогазі" розповіли, що новим законопроектом пропонується ввести санкції проти:

- компаній, залучених до будь-яких видів "трубоукладальних робіт", які визначаються як "активності, що сприяють укладанню труб, зокрема - підготовка майданчика, влаштування траншеї, дослідження [дна], розміщення щебеню, згинання, зварювання, покриття, опускання труб і засипання [траншеї]";

- компаній, що надають "послуги аналізу страхових ризиків, страхування і перестрахування" суден-трубоукладачів;

- компаній, що надають "послуги або сприяли технологічній модернізації суден-трубоукладачів, установці на них зварювального обладнання, їхньої дооснастки або швартування";

- компаній, що надають "послуги тестування, перевірки або сертифікації, необхідних для роботи газопроводу Північний потік-2 або пов'язаних із нею робіт".

"Невідкладне прийняття законопроекту може остаточно зупинити реалізацію небезпечного для Європи проекту Північний потік-2", - впевнені в Нафтогазі.

Читайте російською: В США зарегистрировали новый законопроект с санкциями против Северного потока-2

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини