У США готують нові санкції проти Північного потоку-2 - Bloomberg

04.06.2020, 10:20
У США готують нові санкції проти Північного потоку-2 - Bloomberg - Фото
Російське трубоукладальне судно "Академік Черський" (фото: EPA)

Зараз сенатори пропонують ввести санкції проти компаній-страховиків

Група сенаторів планує прийняти законодавство, яке розширить санкції США щодо трубопроводу Північний потік-2. На цей раз законопроект націлений на страхові компанії, які працюють із російськими суднами, пише Bloomberg.

Серед ініціаторів нових санкцій - сенатор Тед Круз і Джин Шахін, які вважають, що Конгрес повинен перешкоджати будівництву газопроводу.

За словами Круза, трубопровід являє "критичну загрозу національній безпеці Америки і не повинен бути завершений". Сенатор впевнений, що президент Росії Володимир Путін намагається обійти санкції, прийняті Конгресом минулого року.

Шахін заявила, що трубопровід "загрожує Україні, енергетичній незалежності Європи і дає Росії можливість експлуатувати наших союзників".

В попередньому варіанті законопроекту, який є у Bloomberg, йдеться, що введені раніше санкції будуть поширюватися як на всі роботи з прокладання трубопроводу, так і на компанії, які надають "послуги андеррайтингу або страхування, або перестрахування" для суден, що беруть участь у будівництві. Крім того, санкції пропонують розширити і на компанії, які надають "послуги або приміщення для модернізації технологій або установки зварювального устаткування" суден тощо. А також на всіх, хто надає портові споруди для суден і пов'язаних послуг.

За словами джерела видання, санкції націлені на два російських кораблі - "Академік Черський" та "Фортуна". Кожне має необхідне для завершення трубопроводу обладнання, але повинні працювати разом, щоб завершити будівництво газопроводу.

Як заявив сенатор Круз, у законопроекті вказано, що будь-хто, хто бере участь у проекті в будь-якій якості, "зіткнеться із серйозними і негайними американськими санкціями".

Читайте російською: В США готовят новые санкции против Северного потока-2 - Bloomberg

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии