RU

У Слузі народу запропонували нові правила розмитнення "євроблях"

31.10.2019, 11:57
У Слузі народу запропонували нові правила розмитнення
Фото: ЕРА

У Верховну Раду внесли законопроект №2342, яким пропонується зниження ставок акцизного податку на ввезення транспортних засобів на територію України.

Ініціатор документа - депутат від партії Слуга народу Олексій Ковальов.

Він пропонує протягом 180 календарних днів із дня набрання законом чинності, не враховувати віковий коефіцієнт у формулі. Від цього показника формуються ставки акцизного податку для транспортних засобів, легкових автомобілів та інших моторних транспортних засобів.

Документ також пропонує скасувати норму, що передбачає коефіцієнт 40 до ставок акцизного податку для транспортних засобів, які використовувалися від 5 до 8 років і коефіцієнта 50 для автомобілів, які використовувалися понад 8 років.

Для транспортних засобів, старше 30 років, і антикваріату пропонується скасувати вимогу щодо екологічних норм при ввезенні.

Депутат також пропонує прибрати транспортні засоби з переліку підакцизних товарів з 2021 року.

Йдеться про перелік "легкових автомобілів, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів", йдеться в пояснювальній записці.

Нововведення повинні "створити правові передумови" для розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, що ввезли раніше в Україну, а також дасть доступ українцям до уживаного транспорту, зазначає автор закону.

Документ знаходиться на розгляді податкового комітету Ради.

Читайте російською: В Слуге народа предложили новые правила растаможки "евроблях"

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини