У Швейцарії карантин перевантажив мережі. Влада думає обмежити онлайн-стрімінг

19.03.2020, 14:21
У Швейцарії карантин перевантажив мережі. Влада думає обмежити онлайн-стрімінг - Фото
unsplash.com

У Швейцарії через карантин почалися перебої зі зв'язком. Влада розглядає обмеження стрімінгових сервісів для зменшення навантаження

Швейцарська влада розглядає можливість обмежити або заблокувати громадянам доступ до стрімінговим сервісів. Через поширення коронавірусу і переходу працівників на віддалену роботу ці сервіси створюють підвищене навантаження на телекомунікаційні мережі. Влада хоче звільнити потужності для значущих інтернет-служб, пише Telebasel.

Про зростання навантаження на свої мережі повідомили великі місцеві провайдери Swisscom і Sunrise. У мережі Swisscom також збільшилися обсяги голосового трафіку - вони виросли в три рази, викликавши локальні збої.

Швейцарська влада повідомила, що блокування сервісів може загрожувати, в разі продовження, проблемами з пропускною спроможністю каналів провайдерів.

До можливого ​​перевантаження своїх мереж також готуються в Австрії, повідомляє Euractiv. Місцевий регулятор дозволив провайдерам обмежувати швидкість доступу до певних сервісів, включаючи онлайновий стрімінг. Відповідний лист на цьому тижні отримали три найбільші мобільні оператори країни і провайдери дротового інтернет-доступу.

Українські мобільні оператори і провайдери дротового доступу готові до зростання навантаження. Про це повідомили прес-служби Vodafone, lifecell, Київстар, Воля. За припущеннями деяких із них, навантаження під час карантину не перевищить навантаження новорічних свят.

За останні вихідні користувачі провели на 20% більше часу в стрімінгових службах, ніж зазвичай. У таких країнах, як Австрія та Іспанія популярність сервісів на зразок Netflix і Twitch зросла на 40% через карантин під час пандемії коронавірусу COVID-19.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами