RU

У сфері послуг триває спад

22.02.2010, 15:05

За січень 2010 року обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, досяг 14 млрд. грн., що становило у порівняних цінах 93,8% від рівня відповідного місяця минулого року. Про це повідомляє Державний комітет статистики України.

За даними Держкомстату, у середньому одному жителю країни за січень 2010 року були надані послуги на 303,9 грн. Проте споживання послуг жителями різних регіонів України неоднакове, і коливалося у межах від 1703,3 грн. на одну людину у Києві, до 83,6 грн. у Хмельницькій області.

Протягом січня 2010 року в структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності в порівнянні з січнем 2009 року значних змін не відбулося. Як і раніше, найбільшу питому вагу в загальному обсязі реалізованих послуг мали послуги різних видів транспорту, пошти і зв'язку (57,4%). Трохи більше чверті від загального обсягу реалізованих послуг (25,7%) становили послуги з проведення операцій з нерухомим майном, оренду, інжинірингу і надання послуг підприємцям.

Обсяг послуг, реалізованих підприємствами Києва, Одеської і Донецької областей становив більше половини (52,2%) загального обсягу реалізованих послуг.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини