RU

У середу Азаров чекає Януковича у себе в Кабміні

21.06.2010, 13:40

Президент України Віктор Янукович у середу, 23 червня, прийде на розширене засідання Кабміну, яке буде присвячене аналізу програми уряду, спрямованої на реалізацію реформ. Про це сьогодні домовилися В.Янукович і Прем'єр Микола Азаров.

Як повідомляє прес-служба Президента, В.Янукович і М.Азаров також поговорили про перші ста днів роботи уряду. Під час зустрічі прозвучала інформація про те, що за п'ять місяців з початку року країна добилася зростання ВВП у 6,1%.

Крім того, сторони дійшли висновку, що у новому Податковому кодексі мають бути враховані побажання бізнесу. Бюджет на 2011 рік варто планувати з огляду на вже новий Податковий кодекс, - йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Нагадаємо, раніше під час засідання Комітету з економічних реформ В.Янукович оприлюднив план першого етапу економічних реформ, які "приведуть Україну до успіху". "Передусім, ми повинні забезпечити стабільний економічний розвиток України. Ми знизимо дефіцит бюджету і стабілізуємо держборг. Ми послабимо податковий тиск і розширимо податкову базу. Ми знизимо інфляцію", - пообіцяв В.Янукович, додавши, що рівень інфляції планується скоротити з 13%, які закладені в бюджеті-2010, до 6% у 2014 році.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини