RU

У Секретаріаті Президента вважають, що Кабмін не має права звинувачувати "Vanco"

17.07.2008, 14:36

Уряд не уповноважений звинувачувати "Vanco" або будь-яку іншу компанію у порушеннях. Констатувати факт порушення може лише суд. Про це на прес-конференції заявив Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б. Соколовський зауважив, що за зразком практики держав з усталеною демократією вважає, що кваліфікувати порушення закону має право лише суд. "Звичайно ж, у нас є попередні висновки щодо цієї ситуації, однак я ще раз наголошую: порушення або непорушення закону може констатувати лише суд. Водночас, про ознаки порушення,звичайно, мають право говорити уряд, експерти і хто завгодно", - додав він.

Нагадаємо, компанія "Венко Прикерченська ЛТД" розпочала арбітражний процес проти України в Арбітражному інституті торгівельної палати м. Стокгольма, Швеція. "Венко Прикерченська ЛТД." є підрозділом "Vanco International", дочірньої компанії "Vanco Energy", власником та президентом якої є її фундатор Д. Дайк.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини