У Ryanair прогнозують швидке пожвавлення авіаперевезень і низькі ціни на квитки

17.04.2020, 17:51
У Ryanair прогнозують швидке пожвавлення авіаперевезень і низькі ціни на квитки - Фото
Ryanair (фото - depositphotos.com)

Глава ірландської авіакомпанії вважає, що частково обмеження через коронавірус на польоти будуть зняті в червні, і готується до "цінової війни"

У Ryanair прогнозують часткове зниження обмежень на польоти через коронавірус уже в червні і готові до зниження цін на квитки з 9,99 євро до 99 центів. Про це  Reuters заявив виконавчий директор авіакомпанії Майкл О'Лірі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На відміну від колег із Lufthansa й аналітиків, які бачать повернення до трафіку 2019 року лише в 2023-2024 роках, О'Лірі пророкує швидке пожвавлення ринку.

За його словами, в Європі авіатрафік почне відновлюватися в червні, після зняття часткових обмежень через коронавірус. Потім О'Лірі очікує відродження внутрішньоєвропейських подорожей, яке буде стимулюватися значними знижками на гарячі тури в липні-серпні.

"Багато людей у Північній Європі були замкнені в квартирах. Вони захочуть у відпустку до того, як діти повернуться в школу", - вважає О'Лірі.

При цьому він упевнений, що Ryanair добре підготовлена ​​до можливої ​​"цінової війни", завдяки недорогій моделі компанії і надійному балансу. "Будь то 9,99 євро, 4,99, 1,99 або 99 центів за місце, нам майже все одно - наша основна задача в короткостроковій перспективі - не заробляти гроші, а повернути роботу пілотам і бортпровідникам та літаки в повітря", - сказав О'Лірі.

Він також вважає, що 2021 рік може бути вдалим для Ryanair з точки зору доходів. Цьому можуть сприяти низькі ціни на нафту, а також можливе зниження аеропортових зборів для стимулювання зростання трафіку.

О'Лірі сподівається і на величезний потенціал літа 2021 року, оскільки відпочиваючі захочуть компенсувати зірвані плани попереднього року.

Крім того, глава Ryanair планує зберегти всі замовлення на літаки Boeing 737 MAX і не виключає в перспективі збільшити парк, і скористатися ситуацією низького попиту та цін.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами