RU

У Росії побоюються перегляду газових угод з Україною

13.01.2010, 09:08

У "Газпромі" заявили, що побоюються перегляду контрактів з постачання газу в Україну після зміни влади у державі. Про це пише "Коммерсантъ Україна".

Видання зазначає, що про намір змінити договори вже заявив кандидат у президенти України Віктор Янукович.

Про те, що юридичний департамент "Газпрому" вже почав підготовку лінії захисту в судах угод про постачання газу в Україну, підписаних 19 січня 2009 року, розповіло виданню високопоставлене джерело у компанії. "Кандидат, який має найбільші шанси, за даними соцопитувань, стати президентом, вже завив про намір переглянути ці договори. Тому у вівторок було дано доручення підготувати стратегію їхнього захисту", - заявив співрозмовник.

Водночас високопоставлене джерело у Партії регіонів пояснило, що у випадку якщо В.Янукович стане Президентом України, він активно скористається рішенням Ради національної безпеки і оборони, прийнятим у 2008 році, яке наказувало Кабміну вести перемовини у газовій сфері щодо директив, затверджених президентом. "Наша позиція полягатиме у тому, що якщо Росія не готова постачати нам газ, то ми можемо купувати його у Туркменії, де є його надлишки і ціна цілком прийнятна", - зазначив співрозмовник видання.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини