У Райффайзен Банку Аваль відреагували на допит Писарука

12.11.2019, 13:40
У Райффайзен Банку Аваль відреагували на допит Писарука - Фото
Олександр Писарук (Фото: LIGA.net)

Причина допиту голови правління Райффайзен Банку Аваль Олександра Писарука співробітниками Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) не пов'язана з виконанням ним обов'язків голови правління банку. Про це повідомляє прес-служба банку.

"За період роботи в Райффайзен Банку Аваль Олександр Писарук зарекомендував себе як висококваліфікований, грамотний і професійний керівник", - ідеться в повідомленні.

Голова наглядової ради Райффайзен Банку Аваль Мартін Грюлль, коментуючи вчорашні події, зазначив: "Ми переконані в тому, що з пана Писарука будуть зняті всі підозри в неправомірних діях і що він завжди дотримувався найвищих професійних та етичних норм, працюючи як в Райффайзен Банку Аваль, так і протягом багатьох років у МВФ та інших міжнародних інституціях".

В Авалі відзначають, що банк дотримується вимог українського та міжнародного законодавства, корпоративних правил і процедур. "Банк високо цінує власну репутацію надійного та прозорого банку", - підкреслюють у повідомленні.

  • Увечері 11 листопада НАБУ провело обшуки в Райффайзен Банку у справі VAB банку. Видання НВ із посиланням на співрозмовників у НАБУ стверджувало, що співробітники бюро збираються затримати главу правління Авалю Писарука, який раніше був першим заступником екс-глави НБУ Валерії Гонтарєвої.
  • Гонтарєва назвала дії НАБУ терором, що посилюється. За її словами, детективи підозрюють не тих людей.
  • У Нацбанку також обурені врученням підозри Писаруку у справі банку, що збанкрутував Бахматюка.
  • У квітні 2019 р Економічна правда писала, що НАБУ розслідує справу про видачу рефінансу комерційним банкам під час кризи 2014-2015 років. Серед них - VAB, який отримав від Нацбанку 1,2 млрд грн, але гроші, за даними слідства були виведені за кордон через різні схеми. Серед підозрюваних у розслідуванні фігурував перший заступник голови НБУ в 2014-2015 роках Олександр Писарук.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса