RU

У Раді прозвучав ультиматум підприємців

18.11.2010, 11:05
У Раді прозвучав ультиматум підприємців - Фото
d7fe709158d3feb5b14f3dd49ce58c5c.jpg

У Раді прозвучав ультиматум підприємців
Депутати у Верховній Раді озвучили ультиматум підприємців щодо проекту Податкового кодексу. З відповідною заявою з парламентської трибуни виступив лідер фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко повідомив, що депутати отримали від пікетувальників текст вимог до Верховної Ради, Президента України, місцевих органів влади, Кабінету Міністрів. "Він звучить в ультимативній формі", - сказав він.

Зокрема у зверненні підприємці заявляють, що вони виступають категорично проти прийняття урядового проекту Податкового кодексу. "Податковий кодекс знищує малий і середній бізнес, позбавляє коштів для існування мільйонів працюючих громадян і членів їхніх сімей. Податковий кодекс знищує середній клас як основу демократії і громадянського суспільства. Податковий кодекс приймається в інтересах великого капіталу, який знімає з себе соціальну відповідальність за добробут суспільства. Захистивши власні кошти від оподаткування шляхом їхнього виведення в офшори, олігархи все фіскальне навантаження перекладають саме на малий і середній бізнес", - сказано у зверненні.

Підприємці вимагають від парламенту зняти Податковий кодекс з розгляду, відправити у відставку тих, хто дискредитував себе розробленням цього документа, негайно прийняти законопроект, який гарантує збереження спрощеної системи оподаткування. "Ми звертаємося до місцевих рад усіх рівнів негайно скликати позачергові засідання і дати оцінку Податковому кодексу, підтримати наш ультиматум і прийняти звернення до Верховної Ради щодо його зняття з розгляду, і до Президента - щодо його ветування", - сказано у зверненні.

Від Президента України громадяни вимагають у тому випадку, якщо Податковий кодекс все ж буде прийнятий, негайне його ветування, а також "за злочини проти малого бізнесу і середнього класу, задокументувати у проекті Податкового кодексу, відправити у відставку його авторів". Також у зверненні сказано, що якщо влада все ж введе у дію Податковий кодекс, вся відповідальність за наслідки покладається на його авторів.

"У разі введення у дію Податкового кодексу ми змушені будемо захищати своє право на життя і право на підприємницьку діяльність безстроковими страйками і акціями громадянської непокори", - сказано у зверненні підприємців.

І.Кириленко наголосив, що під документом вже зібрані сотні тисяч підписів, які сьогодні будуть передані до Верховної Ради України. Він також наголосив, що опозиція підтримує вимоги підприємців і просить негайно розглянути поданий опозиціонерами проект постанови про зняття з розгляду цього документа.

Нагадаємо, наразі під стінами Верховної Ради зібралося декілька тисяч учасників акції протесту. Їхня кількість постійно збільшується. За словами організаторів акції, сьогодні перед парламентом очікується близько 10 тисяч пікетувальників.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини