У п'яти містах "втратили" 50 гаманців. Як українці пройшли тест на чесність

28.02.2020, 11:12
У п'яти містах
Фото: скріншот з відео

Співзасновник monobank заради соціального експерименту "втратив" 50 однакових гаманців, в яких лежали гроші, картка банку з пін-кодом і візитки

Співзасновник monobank Михайло Рогальський провів соціальний експеримент в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі. Результати він показав у відеоролику на YouTube.

За словами Рогальського, для експерименту були куплені 50 однакових гаманців. У 40 він поклав по 50 грн, в 10 - по 500 грн. Крім того, до кожного гаманця поклали картку monobank, пін-код до неї і візитки на одне ім'я. Унікальне ПІБ дозволило пізніше визначити, в якому місці знайшовся конкретний гаманець і що з ним сталося.

Тестовий експеримент був проведений на Куражі - це щомісячний захід, який проходить на ВДНГ в Києві. Рогальський припустив, що на благодійному заході люди будуть схильні повернути гаманець власнику. Його гіпотеза підтвердилася - всі 10 гаманців повернули господареві, правда, два з них виявилися без готівки.

Перш ніж гаманці потрапили до міст, стався перший сюрприз: троє волонтерів повідомили, що в посилках частина гаманців виявилася без грошей. Їх відшкодували і продовжили експеримент.

За спостереженнями Рогальського, гаманці лежали на землі не більше 15 хвилин. З 50 гаманців, розкиданих у центрах міст, тільки 15 спробували повернути в первозданному стані.

Лідером із повернення гаманців з грошима став Харків - повернули 25 гаманців і один порожній. У Києві та Дніпрі повернули 4 гаманця, у Львові -3.

З 33 гаманців, які не повернули, в 14 випадках люди, які знайшли гаманець, спробували зняти гроші з картки.

Детальніше про результати у відео:

Читайте російською: В пяти городах "потеряли" 50 кошельков. Как украинцы прошли тест на четность

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы