RU

У "Промінвестбанк" перерахують чергові 1,1 млрд. грн.

30.12.2008, 15:54

Сьогодні до кінця дня у "Промінвестбанк" компанія "Slav AG" (Австрія) і "Внешэкономбанк" (Росія) vf.nm перерахувати 1 млрд100 млн.грн. Про це повідомив журналістам на прес-конференції член правління компанії "Slav AG" Денис Киреєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, це передбачено угодою, підписаною з "Внешэкономбанком" (ВЭБ) про спільне оздоровлення "Промінвесту".

Крім того, Д. Киреєв, від імені учасників спільного проекту оздоровлення банку, зобов'язався відзвітувати про надходження грошей на рахунки "Промінвестбанку".

Він також повідомив, що сумарно планується залучити у "Промінвестбанк" більше $2 млрд.

Нагадаємо, раніше акціонери "Промінвестбанку", а саме "Slav AG", і російський "Внешэкономбанк" домовилися про спільну участь у фінансовому оздоровленні ПІБу. Як відзначив тимчасовий адміністратор ПІБу Володимир Кротюк, кошти ВЭБу спрямують виключно як ресурсну базу у вигляді депозитів, а про участь російського банку у капіталі ПІБу не йдеться.

ЗАТ "Промінвестбанк" (АКПІБ) (м. Київ) створений у серпні 1992 року, входить до групи найбільших банків за класифікацією НБУ. За даними тимчасового адміністратора В. Кротюка, у листопаді 2008 року 68% акцій "Промінвестбанку" придбав австрійський холдинг "Slav AG", кінцевими бенефіціарами якого є дві фізособи-резиденти України (у ЗМІ ними називають братів Андрія і Сергія Клюєвих).

Криза "Промінвестбанку": добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини