RU

У Польщі готується найбільше IPO за всю її історію. На біржу виходить онлайн-продавець

16.09.2020, 13:20
У Польщі готується найбільше IPO за всю її історію. На біржу виходить онлайн-продавець - Фото
Фото: ЕРА

Керівництво польської платформи онлайн продажу Allegro підтвердило плани розмістити акції компанії на Варшавській фондовій біржі. Про це пише агентство Reuters.

Плановане IPO буде найбільшим в історії Польщі. За попередніми прогнозами, після розміщення акцій на біржі, вартість Allegro буде оцінена в 10-12 млрд євро.

При дебютному розміщенні онлайн платформа продасть акції на суму 225 млн євро, повідомляє агентство.

У ході підготовки до IPO компанія залучить декілька кредитів розміром 1,3 млрд євро для рефінансування своєї заборгованості.

Акціонери Allegro - приватні інвестиційні фонди Civen, Permira і Mid Europa Partners - повідомили, що IPO онлайн-платформи відбудеться до кінця вересня.

Найбільшим IPO в Польщі до цього часу було розміщення в 2010 році на Варшавській біржі акцій страхової компанії PZU, оціненої в 2 млрд євро.

Allegro є найбільшою платформою онлайн продажу у Польщі з 12,3 млн покупців і оборотом $5,7 млрд за підсумками 2019 року.

  • 17 листопада 2016 року південноафриканський медіахолдинг Naspers оголосив про продаж Allegro Group, якій належать частки в низці українських ecommerce-проєктів. Фонди приватних інвестицій Cinven, Permira і Mid Europa викупили 100% акцій компанії за $3,25 млрд.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини