RU

У податковій почалися скорочення

08.04.2011, 12:45

Державна податкова служба України починає процес реорганізації. Про це сказав Голова ДПСУ Віталій Захарченко під час робочої зустрічі з представниками Всесвітнього банку 7 квітня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ДПСУ, В.Захарченко зазначив, що проект модернізації податкової служби передбачає її реорганізацію. "Скорочення кількості структурних підрозділів центрального апарату і податкових інспекцій дасть змогу уникнути дублювання функціональних обов'язків і сприятиме підвищенню ефективності і раціоналізації роботи податкової служби", - зазначив глава ДПС України.

В.Захарченко заявив, що податкова служба своєчасно завершить перший етап проекту "Модернізація державної податкової служби України-1". "Модернізація податкової служби дасть змогу перейти на інший рівень спілкування із платниками податків, поліпшить сервіс для платників і зменшить рівень корупції. Тому ми, безперечно, зацікавлені у своєчасному виконанні всіх завдань, які передбачені проектом", - зазначив він.

За словами В.Захарченка, рекомендації представників Всесвітнього банку дасть змогу складальникам податків акцентувати увагу саме на тих проблемних моментах, які потребують першочергового рішення. Він зазначив, що на сьогодні вже здійснюються закупівлі систем "податковий блок" і "управління документами", після впровадження яких фактично і буде завершений перший етап проекту.

Нагадаємо, наказом глави відомства від 4 квітня 2011 року (N192) в ДПСУ введено у дію тимчасову структуру і штатний розклад. Зокрема на базі 33 департаментів і управлінь створено 22 структурні підрозділи, скорочена чисельність керівного складу ДПСУ і на 20% - кількість працівників центрального апарату.

Оподаткування: добірка новин>>>
Адміністративна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини