RU

У Пінчука назвали вигадкою новину про продаж газового бізнесу

03.02.2020, 17:05
У Пінчука назвали вигадкою новину про продаж газового бізнесу - Фото
Віктор Пінчук (Фото: прес-служба YES©2019. Фотограф: Олександр Індичий)

Інформація про продаж газодобувної компанії Geo Alliance, опублікована виданням Економічна правда, є вигадкою і не відповідає дійсності, заявили в прес-службі групи EastOne Віктора Пінчука.

"Згідно з комунікаційною політикою, ми публічно сповіщаємо як про купівлю, так і про продаж активів. В іншому випадку, акціонери Geo Alliance зробили б публічну заяву щодо продажу компанії", - сказано в повідомленні.

  • Раніше сьогодні, 3 лютого, ЕП із посиланням на джерело написала, що Пінчук і його партнер по газовому бізнесу Єн Тейлор (нідерландська компанія Vitol) готуються продати Geo Alliance.
  • За даними видання, рішення про продаж Geo Alliance розглядається Пінчуком паралельно з продажем банку Кредит Дніпро. У Пінчука Geo Alliance оцінюють у $300 млн, але в Vitol, цю ціну вважають відверто завищеною. Щоб виправдати заявлену вартість, засновник EastOne взявся "накачувати" свій газовий бізнес новими активами, стверджує джерело.
Geo Alliance - група компаній, яка є однією з найбільших на ринку видобутку газу і газового конденсату. У її склад входить 19 юридичних осіб, найбільшими з яких є ПрАТ Природні ресурси і ТОВ Східний геологічний союз. Geo Alliance розробляє 16 родовищ. Її формування почалося в 2004 році. У 2012 році 25% акцій Geo Alliance викупила нідерландська Vitol Group, чия мінімальна річна виручка складає $150 млрд. У 2017 році Vitol наростила свою частку в Geo Alliance до 50%.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини