RU

У першому півріччі 2008 року Бельгія інвестувала в українську економіку $44 млн

31.10.2008, 11:24

Обсяг бельгійських інвестицій в українську економіку в першому півріччі 2008 року становив $44 млн. Про це сьогодні, під час спільного засідання українсько-бельгійської міжурядової змішаної комісії з торгово-економічної і фінансової співпраці, заявив Міністр економіки України Богдан Данилишин.

"Ми вважаємо це надзвичайно низьким показником. Ми вважаємо, що ми будемо робити все для того, щоб залучати бельгійських інвесторів в Україну, і хочу сказати, що бельгійська сторона має всі можливості довіряти українській стороні для того, щоб бельгійські інвестори повірили в Україну", - сказав Б.Данилишин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр зазначив, що щорічний приріст товарообігу українсько-бельгійської торгівлі становить 15%, а за останній рік цей показник становив 28%. Товарообіг між Україною і Бельгією в минулому році становив понад $1 млрд.

Крім того, під час українсько-бельгійських перемовин буде обговорюватися питання розвитку співпраці в сфері електронного регулювання, співпраця в рамках СОТ, а також підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні. Також буде обговорено підготовку економічної місії принца Бельгії Філіпа в Україну, яку заплановано на 2010 рік.

Б.Данилишин також наголосив, що, незважаючи на світову фінансову кризу, українсько-бельгійські відносини розвиваються стабільно і мають потенціал для подальшої співпраці.

Досьє на Богдана Данилишина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини