RU

У п'ятницю Тігіпко розповість нардепам про пенсійну реформу

20.12.2010, 12:00
У п'ятницю Тігіпко розповість нардепам про пенсійну реформу - Фото
3491c6c5967d0dee1d67fbf651d87c64.jpg

У п'ятницю Тігіпко розповість нардепам про пенсійну реформу
У п'ятницю Віце-прем'єр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко розповість депутатам про перспективи пенсійної реформи. Про таку пропозицію депутатських фракцій повідомив сьогодні на засіданні погоджувальної ради Голова Верховної Ради Володимир Литвин (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин наголосив: "Є пропозиція з обговорення перспектив здійснення так званої пенсійної реформи". За його словами, на питання нардепів з цього приводу відповість Віце-прем'єр С.Тігіпко.

В.Литвин також зазначив, що Кабмін вніс відповідний проект закону в Верховну Раду, і він був зареєстрований, однак потім уряд відкликав документ на доопрацювання. Користуючись присутністю на засіданні погоджувальної ради Першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва, спікер попросив направити цей документ у парламент з тим, щоб після інформації члена уряду з пенсійної реформи його можна було обговорити, і тільки після цього перейти до його практичного розгляду в парламенті.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що пенсійна реформа буде дуже важкою. "Вона (реформа) розрахована на багато років. Ми не бачимо іншого шляху і не бачимо більш значної, більшої за відповідальну і більш необхідну реформу соціальної політики держави, так і економічної, ніж пенсійна реформа... Ми розуміємо, які проблеми можуть бути у політичному плані на цьому шляху. Ми "приречені" цю реформу почати і, звичайно, успішно її проводити. Ми найрішучіше будемо йти цим шляхом. Звичайно, піднявши рівень відповідальності по максимуму. Ми усвідомлюємо свою відповідальність", - наголосив Президент.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини