RU

У НУНС не чекають держбюджет-2011 раніше виборів

27.09.2010, 14:00

Державний бюджет України на 2011 рік буде прийнято після місцевих виборів, які заплановані на 30 жовтня. Про це заявив журналістам на прес-конференції народний депутат від фракції НУНС Павло Жебривський.

"Я думаю, що бюджет на наступний рік буде прийнято вже після виборів. На моє глибоке переконання, він буде дуже жорстким", - зазначив П. Жебривський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами депутата, він не вірить, що проект бюджету раніше передали у парламент. "Те, що ми бачили у Верховній Раді - це клоунада. Щось на зразок як хтось подав якийсь проект і щось на зразок хтось відправив його назад. Я переконаний, що Прем'єр-міністр не відправляв проект бюджету. Принаймні, його ніхто не бачив. Я з десятком міністрів розмовляв, вони його не бачили, хоч бюджет мав би затверджуватися на засіданні уряду", - зазначив П.Жебривський.

Він також наголосив, що розробленого проекту бюджету досі немає. "Сьогодні навіть з економічного блоку міністри не беруть участі у розробленні бюджету на наступний рік", - наголосив він.

Крім того, П.Жебривський нагадав, що згідно з Бюджетним кодексом України за 6 місяців до закінчення бюджетного року не можна змінювати податкові правила. "Але якимсь дивним чином сьогодні це вже нормально всі сприймають. Тобто зараз вже кінець вересня, до кінця бюджетного року залишилося 3 місяці, а ще навіть не приступили до розгляду нових податкових правил, і ми чекаємо, що на цих податкових правилах буде базуватися бюджет. Це вже навіть не смішно. Це наплювацьке ставлення до Конституції України і законів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 13 вересня Кабінет Міністрів подав у парламент проект державного бюджету на 2011 рік, однак, Голова Верховної Ради Володимир Литвин повернув його у Кабмін.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини