У Німеччині відновили прокладання Північного потоку-2

Дочірня компанія ВАТ "Газпром" Nord Stream 2 AG відновила будівництво газопроводу "Північний потік-2" у виключній економічній зоні Німеччини. Про це із посиланням на пресслужбу компанії повідомляє dpa.
"Трубоукладач "Фортуна" прокладе 2,6-кілометрову ділянку газопроводу у виключній економічній зоні Німеччини у водах на глибині менше 30 м", – заявили в Nord Stream 2 AG у коментарі S&P Global.
Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини
Раніше Фортуна вже брала участь у прокладанні цього газопроводу, зокрема – у прибережній зоні.
У Bloomberg припускали, що прокладати газопровід буде судно "Академік Черський", що має систему динамічного позиціонування. Баржа Фортуна будуватиме трубопровід з якірним позиціонуванням. Це означає, що прокладання газопроводу в Німеччині буде відбуватися повільніше, ніж це робив би Академік Черський.
Для завершення будівництва газопроводу необхідно прокласти ще 160 км труб. Значна частина незакінчених робіт на газопроводі залишається в Данії.
Читайте також
- У грудні 2019 року США ввели санкції відносно трубоукладачів Північного потоку-2. У відповідь у ВАТ "Газпром" заявили, що будівництво газопроводу буде завершено російськими потужностями.
- 24 вересня в МЗС РФ визнали, що американські санкції загрожують будівництву Північного потоку-2.
- 7 жовтня польський регулятор оштрафував Газпром на $7,6 млрд за будівництво Північного потоку-2.
- 11 жовтня Bloomberg повідомив, що санкції проти Північного потоку-2 включать до законопроєкту про оборону США. Вони націлені на страхові й сертифікаційні компанії, які працюють з російськими судами над завершенням газопроводу.
- 1 грудня Bloomberg повідомив, що компанія Nord Stream 2 AG знайшла спосіб обійти американські санкції і може продовжити будівництво Північного потоку-2 5 грудня. На наступний день Bild повідомив, що для прокладання газопроводу в Німеччині створять кліматичний фонд, що визнає Північний потік-2 важливим для екології.
Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе
Комментарі