RU

У Національних проектах Януковича з’явилися керівники

14.10.2010, 17:55
У Національних проектах Януковича з’явилися керівники - Фото
cbe7499f317a8e3f3053621c38cc10ac.jpg

У Національних проектах Януковича з’явилися керівники
Сьогодні визначені шість керівників "Національних проектів", які реалізовуються під егідою Президента України. Таке рішення було прийнято на першому засіданні Колегії Державного агентства з управління Національними проектами. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі "Укрнацпроекту".

У повідомленні зазначається, що процесу прийняття рішення передував конкурсний відбір через ЗМІ, проведений за міжнародними стандартами відвертості і прозорості. За результатами публічного конкурсу проекти очолили Петро Мірошников ("LNG-термінал"), Ігор Курус ("Відкритий світ"), Вадим Точений ("Енергія природи"), Олег Маліч ("Повітряний експрес"), Валерій Єременко ("Доступне Житло"), Ігор Лунь ("Олімпійська надія").

Як повідомив на засіданні Колегії глава "Укрнацпроекту" Сергій Євтушенко, під час відбору основним критерієм був успішний досвід у виконанні великих проектів. "Враховуючи високі вимоги до майбутніх керівників, поки ще триває відбір претендентів на посаді керівників трьох Національних проектів, а саме "Якісна вода", "Місто майбутнього" "Нове життя" і "Чисте місто", - наголосив С.Євтушенко.

"Сьогодні на засіданні Колегії ми закладаємо нові принципи прозорості і міжнародні стандарти управління у процес реалізації Національних проектів", - наголосив глава робочої групи "Національні проекти" Владислав Каськів.

За його словами, це доводить і той факт, що участь у роботі Колегії "Укранацпроекту" взяли представники провідних консалтингових компаній і бізнес-асоціацій, зокрема "KPMG", "PricewaterhouseCoopers", Американської торгової палати, Делегата німецької економіки, Європейської Бізнес Асоціації, Міжнародної інвестиційної компанії "SigmaBleyzer", інших впливових міжнародних організацій.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович 8 вересня підписав Указ "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів у пріоритетних напрямах соціально-економічного і культурного розвитку", в якому, зокрема, доручив уряду запропонувати зміни до законодавства з метою ввести статус Національних проектів, а також у двомісячний термін розробити і затвердити до 10 національних проектів щодо кожного з чотирьох напрямів, підтриманих Комітетом з економічних реформ. Згідно з Указом, йдеться про такі чотири напрями: "Нова енергія", "Нова якість життя", "Нова інфраструктура", "Олімпійська надія-2022".

Владислав Каськів: біографія та добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини