RU

У "Нафтогазі" стверджують, що не ведуть перемовини із "Росукренерго"

15.09.2010, 16:15

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" не веде ніяких перемовин із "Росукренерго" про варіанти відшкодування спірних об'ємів газу. Про це сьогодні у коментарі журналістам заявив глава правління "Нафтогазу" Євген Бакулін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Є.Бакулін уточнив: "Ми поки ніяких домовленостей не маємо з приводу продажу, оскільки немає остаточного рішення (суду, - ред.). Коли воно буде, будемо обговорювати варіанти. На сьогоднішній день з РУЕ ми спілкуємося тільки через суд".

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва рішенням від 13 серпня визнав, що НАК "Нафтогаз України" зобов'язаний повернути "Росукренерго" 12,1 млрд. кубометрів газу до 1 вересня або в інший строк, узгоджений сторонами. Отже, суд підтвердив вердикт Стокгольмського арбітражного трибуналу, який 8 червня цього року задовольнив позов компанії "Росукренерго" до НАК "Нафтогаз України".

НАК "Нафтогаз України" подав апеляцію на рішення Шевченківського районного суду Києва про легітимізацію рішення Стокгольмського арбітражу. Водночас, в який саме суд і якого числа була подана апеляція, Є.Бакулін уточнювати відмовився.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна виконає рішення Стокгольмського арбітражу у справі "Росукренерго".

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
"Росукренерго": довідка та добірка новин>>>
НАК "Нафтогаз України": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини