У "Нафтогазі" стверджують, що не ведуть перемовини із "Росукренерго"

15.09.2010, 16:15

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" не веде ніяких перемовин із "Росукренерго" про варіанти відшкодування спірних об'ємів газу. Про це сь

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" не веде ніяких перемовин із "Росукренерго" про варіанти відшкодування спірних об'ємів газу. Про це сьогодні у коментарі журналістам заявив глава правління "Нафтогазу" Євген Бакулін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Є.Бакулін уточнив: "Ми поки ніяких домовленостей не маємо з приводу продажу, оскільки немає остаточного рішення (суду, - ред.). Коли воно буде, будемо обговорювати варіанти. На сьогоднішній день з РУЕ ми спілкуємося тільки через суд".

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва рішенням від 13 серпня визнав, що НАК "Нафтогаз України" зобов'язаний повернути "Росукренерго" 12,1 млрд. кубометрів газу до 1 вересня або в інший строк, узгоджений сторонами. Отже, суд підтвердив вердикт Стокгольмського арбітражного трибуналу, який 8 червня цього року задовольнив позов компанії "Росукренерго" до НАК "Нафтогаз України".

НАК "Нафтогаз України" подав апеляцію на рішення Шевченківського районного суду Києва про легітимізацію рішення Стокгольмського арбітражу. Водночас, в який саме суд і якого числа була подана апеляція, Є.Бакулін уточнювати відмовився.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна виконає рішення Стокгольмського арбітражу у справі "Росукренерго".

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
"Росукренерго": довідка та добірка новин>>>
НАК "Нафтогаз України": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами