RU

У Мотор Січ назвали збори акціонерів Ярославським "інформаційним тиском"

12.01.2021, 08:56
У Мотор Січ назвали збори акціонерів Ярославським
Мотор Січ (Фото: marina lystseva)

Наглядова рада та рада директорів ПAТ "Мотор Січ" відреагували на заяву китайських інвесторів Skyrizon Aircraft Holdings Limited і ТОВ "МС-4" українського бізнесмена Олександра Ярославського щодо проведення позачергових зборів акціонерів 31 січня. Про це йдеться в заяві чинного складу наглядової ради і ради директорів, передає 061.ua.

Головне питання порядку денного – зміна наглядової ради та затвердження статуту в новій редакції.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Протягом останніх шести місяців на Товариство здійснюється масовий інформаційний тиск, спрямований на дискредитацію керівника менеджменту і самого акціонерного товариства, супроводжується також численними судовими позовами і тяганиною", – йдеться в заяві.

На підприємстві також заявили, що "спроба скликання позачергових загальних зборів Товариства супроводжується численними порушеннями законодавства".

ПАТ "Мотор Січ" – один із найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію до понад 100 країн світу. Підприємство в січні-вересні 2020 року отримало 930,2 млн грн чистого прибутку.
  • Акції Мотор Січ знаходяться під арештом із квітня 2018 року за клопотанням слідчого СБУ з метою збереження речових доказів у порушеній у липні 2017 року кримінальній справі.
  • Арешт акцій обмежує вплив нових інвесторів на компанію. Зокрема за цей час на Мотор Січі не проходило жодних зборів акціонерів.
  • Дочірня компанія Skyrizon китайської Beijing Xinwei Technology Group і DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського в кінці листопада повідомили про намір подати оновлену спільну заявку до АМКУ на купівлю "Мотор Січ", яка стане вже четвертою із серпня цього року.
  • На початку грудня китайські інвестори направили до міжнародного арбітражу інвестиційний спір із метою стягнення з держави Україна збитку, що оцінюється ними в $3,5 млрд.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини