У Мінфіні пояснили припинення виплат деяких витрат

19.12.2019, 16:44
У Мінфіні пояснили припинення виплат деяких витрат - Фото
Оксана Маркарова (Фото: прес-служба Кабміну)

У Міністерстві фінансів пояснили зупинку виплат деяких витрат, яку доручив здійснити Кабінет міністрів. За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, так робиться щорічно для забезпечення дотримання всіх бюджетних показників - як за маяками дефіциту, так і за іншими параметрами, при цьому забезпечуючи, щоб усі витрати відповідали критеріям ефективності та паспортам бюджетних програм. Про це Маркарова написала на своїй сторінці у Facebook

"До кінця року залишилося 8 днів. Теоретично, на сьогодні більшість важливих витрат повинні були давно бути подані до державної скарбниці і на них відкриті асигнування, що насправді більшість відповідальних розпорядників і зробила", - зазначила міністр. Але, як відомо, щорічно саме друга половина грудня - це час спроб безлічі "перекидок" із програми на програму, запитів термінових авансів, подачі хоч якихось документів у казну і решта "освоювань коштів і проведення каси, на які чомусь не вистачило одинадцяти з половиною місяців року", - підкреслила Маркарова.

Міністр зазначила, що всі захищені видатки фінансуються в звичайному режимі. Всі незахищені видатки, за словами Маркарової, були повністю відкриті до фінансування одинадцять місяців, але навіть за ними на десятки мільярдів так і не пройшла каса, тому що не було подано жодного документа і не проведено жодного тендеру. "Всі важливі перекидання - фінансування Охматдиту, додаткові зарплати шахтарів, усі витрати на безпеку й оборону - будуть профінансовані", - додала вона.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского