RU

У Мінекономіки вирішили рятувати промисловість

26.12.2019, 12:15
У Мінекономіки вирішили рятувати промисловість - Фото
Фото: Pixabay

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства вважають, що падіння промислового виробництва набуло системного характеру й вимагає швидких дій держави. Про це повідомив в Facebook міністр економіки Тимофій Милованов.

Головними факторами падіння майже всіх видів промисловості міністр назвав системну нестачу попиту на продукцію і негативний вплив зміцнення гривні на конкурентоспроможність українських виробників.

За його словами, Мінекономіки працює над підписанням меморандуму з галуззю з першочергових кроків, стратегією і планом дій щодо захисту і розвитку промисловості.

"Також починає працювати штаб по поточній ситуації з інфраструктурою, до якої увійдуть представники промисловості, Укрзалізниці та портів. Вже розроблено 13 напрямків - векторів дій, які буде незабаром оприлюднено", - написав Милованов.

Згідно Держстату, падіння промвиробництва в листопаді поглибилося до 7,5%, з корекцією на ефект календарних днів - 6,9%. У жовтні цей показник становив 5%, у вересні - 1,1%, в серпні -  1,7%.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини