RU

У МінЖКГ заспокоїли: виселення громадян за борги не стане системним

04.02.2011, 11:40
У МінЖКГ заспокоїли: виселення громадян за борги не стане системним - Фото
eda516f427777efd3b09ab0efc9213d7.jpg

У МінЖКГ заспокоїли: виселення громадян за борги не стане системним
Після прийняття Житлового кодексу виселення громадян за борги не стане системним. Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич (на фото) у парламенті, відповідаючи на питання народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, чи не стануть положення нового Житлового кодексу, що дають змогу виселяти громадян за неоплату комунальних послуг, разом із відповідними положеннями чинного законодавства, зашморгом на шиї громадян, яким держава затримує заробітну плату, або для тих, хто залишився без роботи, Ю.Хіврич сказав: "Я хочу сказати, що і сьогодні законодавча база дає змогу через борг виселяти людей, але це сьогодні не відбувається масово, це тільки дозволяється. Хочу сказати, що виселення сьогодні є надто рідким, і я не думаю, що це буде системним".

Ю.Хіврич послався на відповідне положення законодавства країн Балтії і наголосив, що там ця норма діє швидше як моральний чинник. "За нашою інформацією, за статистикою, там за три роки нікого не виселили. Але людина знає, що якщо вона не буде виконувати закон, якщо він не буде утримувати своє житло і не буде за це житло розраховуватися, він може бути виселений. Я думаю, що ця норма не є сьогодні в цьому питанні критичною", - сказав він.

Нагадаємо, у листопаді 2009 року Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект N2307-Д "Житловий кодекс України". На цій сесії депутати запланували розглянути закон у другому читанні.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини