RU

У Мінрегіонвугля не беруться прогнозувати ціну на бензин

10.03.2011, 14:30
У Мінрегіонвугля не беруться прогнозувати ціну на бензин - Фото
67f6de0593e572b2d720de19b9eeccfb.jpg

У Мінрегіонвугля не беруться прогнозувати ціну на бензин

У Міністерстві енергетики і вугільної промисловості України не беруться прогнозувати, до якого рівня може зрости вартість бензину в Україні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, під час "гарячої телефонної лінії" заступник глави Мінрегіонвугля Володимир Макуха сказав, що не хоче озвучувати цифри, які можуть виявитися неправильними. "Я не буду ніякі цифри називати. На жаль, наш ринок значною мірою визначається ціновою політикою імпортерів, світовими тенденціями. Тому сказати конкретно, до якої суми збільшеться ціна на бензин, неможливо, тому що ми не знаємо, до якого рівня збільшиться ціна на нафту. А там є абсолютно різні оцінки. Ще тиждень тому говорили про 200 доларів. Я, звичайно, не вірю у те, що це можливо", - сказав В.Макуха.

Він також зазначив, що на сьогодні близько 60% українського ринку бензину становить імпорт, і значною мірою ціну диктують імпортери. Він нагадав, що уряд чекає рішення Антимонопольного комітету щодо обґрунтованості збільшення ціни на нафтопродукти.

Замміністра вважає, що потрібно говорити і про поновлення власного виробництва нафтопродуктів. За словами В. Макухи, уряд розраховує на поновлення внутрішнього виробництва після введення мита на імпортні нафтопродукти. Він не уточнив, коли може бути введено таке мито, а також наскільки після цього збільшиться ціна на бензин, зазначивши, що рішення про введення мита ще не прийнято Міністерством економіки.

"Розрахунки проводилися, але оскільки ми не знаємо остаточних розрахунків Мінекономіки, я не хотів би зараз озвучувати цифри, які можуть виявитися некоректними і неправильними", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше глава Мінрегіонвугля Юрій Бойко заявив, що зростання роздрібних цін на нафтопродукти у країні пов'язане зі світовими тенденціями і діяльністю окремих імпортерів.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини