RU

У Мінпаливенерго "не бачать економіки" в злитті "Нафтогазу" і "Газпрому"

21.06.2010, 12:20

Директор департаменту з питань нафтової, газової і нафтопереробної промисловості Міністерства палива і енергетики Костянтин Бородін в ефірі радіо "Свобода" спростував ймовірність злиття НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" у найближчі роки, помітивши, що "в цьому немає економіки".

Водночас К.Бородін розповів, як могла б розвиватися вірогідна співпраця "Нафтогазу" і "Газпрому". "НАК "Нафтогаз України", це просто для прикладу, має непогані позиції у видобутку нафти і газу в Єгипті. Але, звичайно, з таким партнером, як "Газпром", досягнення компанії могли б бути ще більшими. "Газпром" водночас має досить міцні позиції у Лівії, де українській стороні так і не вдалося отримати місце. Об'єднання активів з видобутку газу, наприклад, у північній Африці - це один із можливих сценаріїв", - розповів К.Бородін.

Нагадаємо, раніше глава російської монополії Олексій Міллер заявив, що створення спільного підприємства "Газпрому" і "Нафтогазу України" можливе тільки у випадку домовленості про подальше злиття компаній.

ВАТ "Газпром": довідка та добірка новин>>>
НАК "Нафтогаз України": довідка та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини