RU

У Мін'юсті вважають, що ВР розгляне один - урядовий проект Держбюджету

30.07.2008, 13:26

Виконувач обов'язків Міністра юстиції України Євген Корнійчук прогнозує, що на розгляд Верховної Ради України буде винесено урядовий законопроект про внесення змін до Держбюджету-2008. Про це він заявив сьогодні журналістам.

"У цю хвилину, на скільки мені відомо, профільний комітет Верховної Ради розглядає законопроект уряду. У разі якщо він затвердить відповідний законопроект, цей проект і буде винесено на розгляд парламенту. Я як колишній народний депутат не пам'ятаю випадку, щоб бюджетний комітет затверджував відразу два законопроекти. Він повинен схилятися до якоїсь однієї версії", - сказав Є. Корнійчук, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Говорячи про право президентської сторони вносити проект державного бюджету, Є. Корнійчук зауважив, що Президент України є суб'єктом законодавчої ініціативи. "Президент у змінах до бюджету є ні чим іншим як законопроектом, який він пропонує", - зазначив Є. Корнійчук.

Нагадаємо, уряд вніс до Верховної Ради України проект Держбюджету з урахуванням коштів на ліквідацію наслідків стихії. Водночас, Президент Віктор Ющенко направив до парламенту свій проект змін до Держбюджету-2008.

Досьє на Євгена Корнійчука >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини