RU

У Мін'юсті було "декілька десятків сторінок" зауважень до Податкового кодексу

06.12.2010, 14:50

У Міністерстві юстиції України запевняють, що також подавали зауваження до проекту Податкового кодексу. Про це заявила заступник Міністра юстиції Лідія Горбунова сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Міністерство юстиції брало участь у правовій експертизі Податкового кодексу і подало дуже багато зауважень, можна сказати, на декількох десятках сторінок, до Податкового кодексу. Але ці зауваження надходять до виконавця, розробника, і Кабінет Міністрів приймає рішення погодитися з ними або не погодитися. Тому так трапилося, що Податковий кодекс було прийнято... але його не підписав Президент, тому ті помилки, які були допущені, ми вважаємо, що вони виправлені на сьогодні", - сказала Л.Горбунова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, 30 листопада Президент України Віктор Янукович застосував право вето до Податкового кодексу і вимагав, щоб робоча група у найкоротший термін створила документ, який сприяв би модернізації економіки, виведенню її з тіні, створенню прозорого механізму бюджетних ресурсів. 2 грудня Верховна Рада прийняла Податковий кодекс у новій редакції з пропозиціями глави держави. 3 грудня Президент України підписав документ, а 4 грудня він був опублікований в офіційному виданні парламенту "Голос України".

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини